Részletes keresés

Összehasonlítási lista - 0 hirdetés

Nincs hirdetés a listában

Galéria nézet ·  Lista nézet

Fogyj csokival és keress vele pénzt!

Feladva Feb 12, 2018  MLM, távmunka

Hallottál már a huminsavas csokoládéról, mely egészséges és még fogyaszt is? Végre egy csoki, amit bűntudat nélkül fogyaszthatsz! Nincs benne cukor, semmilyen káros vagy allergén an

Összehasonlítás    Ajánlás  Kedvencekhez ad  Részletek   Kapcsolat

Részmunkaidős megváltozott munkaképességű takarító

Feladva Nov 16, 2017  Szakmunka

Egri székhelyű cég megváltozott munkaképességű, részmunkaidős takarító kollégát keres Feladatok:  Intézményi és irodai takarítás Elvárások:  Aktív megválto

Eladó kalodás tűzifa

11500Ft
Feladva Nov 09, 2017  Szállítás, fuvarozás

Eladó nagyon jó minőségű száraz kalodás tűzifa tölgy bükk akác azzonali házhoz szállitás 11500ft-tól

Eger

Feladva Sep 20, 2017  Értékesítés

Feladatok: • Kimenő hívások kezelése (értékesítés) • Új ügyfelek akvirálása telefonos megkereséssel, meglévő kontaktlistákból • Elősegíteni, hogy a szolgálta

Villanyszerelő állás

Feladva Aug 01, 2017  Szakmunka

Egri villamossági Kft. villanyszerelő állást kínál. Jelentkezőket várok Eger és vonzáskörzetéből önéletrajzzal az alábbi e-mail címre: kisslaszloev1@gmail.com

Jogosítvánnyal rendelkező lakatost keresek!

Feladva May 22, 2017  Szakmunka

Jogosítvánnyal rendelkező lakatost keresek hosszútávú győri munkavégzésre! Jelentkezni kizárólag hétköznapokon, az alábbi telefonszámon: 06 70/628-7069

Szobafestő-mázoló

Feladva Jan 19, 2017  Betanított és fizikai munka

Szobafestő-mázoló szakmunkást keresek, azonnali kezdéssel Egerben.

Európai Lüktetés

10Ft
Feladva May 19, 2016  Értékesítés

Nemzetközi Médiacég üzletkötő múlttal rendelkező Területi képviselő munkatársakat keres, Borsod, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok és Nógrád megyékből értékesítés céljára. (Lehet f

Vezetőt keresek

Feladva Jul 08, 2013  Értékesítés

Értékesítési irodában vezetői ambíciókkal rendelkező felsőfokú végzettséggel munkatársat keresünk. Önéletrajzokat 2013.07.20-ig várjuk a a88iroda@gmail.com e-mail címr